+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Топ - 5 процедур Осені

Топ - 5 процедур Осені

Осінь -  час для початку лікування шкіри обличчя та вирішення будь-яких естетичних проблем,які ми змушені "маскувати" в літній період часу..

 

Шкіра зневоднена,суха,тьмяний колір обличчя?
Обличчя втомлене?
Проблемна шкіра,висипання?
Турбує пігментація?
Розширені пори?
Ранній прояв вікових змін,поява зморшок?
Випадіння,ламкість волосся?

 

Пора задуматись про відновлення,живлення організму як ззовні так і зсередини.
Ось кілька порад:
- вживайте максимально вітамінів з продуктів харчування, не давайте своєму організму впадати в період апатії + таким чином ви зменшите ризик можливого вірусного захворювання
- за необхідності пропивайте комплекс вітамінів(я рекомендую Solgar Skin,Nail,Hair) для загального укріплення
- потурбуйтесь про свою шкіру. Хибна думка,що в осінній перод SPF захист не потрібен. Потрібен! Але не такий сильний як влітку(можна використовувати пудру з СПФ захистом або BB крем)
- та,звичайно,не забувайте про професійний догляд

 

Розглянемо топ 5 напрямків процедур,на які рекомендую звернути увагу в залежності від потреб шкіри для корекції тої чи іншої естетичної проблеми. Отже:

 

 

1.- мезотерапія обличчя
робота з якістю,кольором,тургором шкіри,висвітлення пігментації,лікування акне,застійні рубці постакне,плями,розширені пори,надмірна жирність шкіри.
 

 

 

- мезотерапія шкіри голови(профілактика/випадіння волосся,сповільнений ріст внаслідок недостачі вітамінів).
Процедура спрямована на укріплення власного і ріст нового здорового волосся,природній блиск та збільшення густини.

2.пілінги поверхневі,серединні(з метою глибокого оновлення шкіри,вирівнювання мікрорельєфу,при розширених порах,в компексній терапії при лікуванні акне,суха шкіра,ранні та виражені ознаки фотостаріння шкіри.
Тому в осінньо - зимовий період часу рекомендую чистку обличчя обов"язково поєднувати в пілінгом в залежності від потреб шкіри,оскільки так ефект від проведеної процедури буде глибшим і більш пролонгованим.

 

 

3.біоревіталізація:

зволоження,відновлення водного балансу шкіри обличчя,шиї,зони декольте за допомогою ін*єкцій гіалуронової кислоти після активного періоду інсоляції.

 

 

4.контурна пластика - корекція естетичних недоліків(форми губ,скул,спинки носу),гармонізація пропорцій обличчя,корекція втрачених об"ємів/асиметрії

 

 

5.корекція зморшок, ін"єкції Botox:профілактика утворення нових і корекція наявних зморшок чола,міжбрівя,гулячих лапок,кисетних зморшок(навколо рота).