+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Про ефективність корейської косметики

Корейська косметика

Здається світ зійшов з розуму від кремів made in Japan и made in Korea - останніх декілька років вони користуються шаленою популярністю.

Чи справді вона так ефективна і чи виправдана популярність даної косметики?
Ви запитуєте - я відповідаю. Тому ця інформація буде для Вас цікава,доступна і актуальна:) Не переключайтесь!:)

Про переваги:

1.По - перше, практично всі косметичні засоби, що виготовляються в Японії чи Кореї, володіють хорошим відбілюючим ефектом. Справа в тому,що в цьому регіоні в силу його географічного розташування є серйозний ризик отримати сонячний опік і,до того ж, азіатська шкіра відрізняється від європейської, пігментується вона в рази швидше. 
Тому біла шкіра там завжди вважалась практично основною ознакою краси. Це в нас в моді то веснянки,то  середземноморський загар,то білосніжна аристократична шкіра. А в них - біла шкіра і крапка. Тому,для того,щоб крем був популярний на ринку в нього повинні входити відбілюючі,висвітлюючі інгредієнти. Відповідно, такі креми азіати вміють виготовляти як ніхто інший!Якщо в Вас є проблеми з порушенням пігментації,то звичайний азіатський крем допоможе Вам швидше,ніж звичайний європейський.

 

2.Друга особливість азіатської шкіри полягає в тому,що вона досить тонка,легко ушкоджується і зневоднюється.

В японської чи китайської жінки трансепідермальна втрата вологи проходить швидше,ніж в українки,француженки чи англічанки. Тому азіатські зволожуючі препарати дуже і дуже ефективні. І часто дешевші за європейські аналоги в країнах Азії. Просто тому, що на них є високий попит.

 

Про недоліки:

1.А ось що стосується вирішення наших "суто європейських" проблем - таких як рання корекція зморшок,ліфтинг і т.д.,то тут азіатські засоби дуже програють по ефективності європейським.Оскільки жителів цих країн такі проблеми не турбують.Тому що, якщо азіаткам вдається втримати під контролем синтез меланіну і рівень зволожності шкіри,то зморшки і птоз в них трапляються дуже рідко,та менш вирашені,аніж в європейської жінки.(Вважається ,що однією з причин цього - переважання в раціоні азіатів сої,завдяки чому довше зберігається чутливість шкіри до гормонів). Тому тут я рекомендую надавати перевагу європейським і американським кремам.

2.Якщо мова йде про лікування акне - також.
В сфері лікування акне - кращими вважаються ізраїльтяни. Проблема акне стоїть в їхній країні так само гостро,як Азії проблема пігментації.
Тому косметологи і виробники косметики придають їй більшу увагу і використовують сильнодіючі рецептури на основі грязей і солей Мертвого моря.

 

 

 

 

 

 

Плюс не потрібно забувати про різницю в кліматичних умовах і екології,яка суттєво відрізняється.