+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Носогубні зморшки

Носогубні складки. Які вони?

Носогубні складки, як фізіологічна особливість організму, є мімічними зморшками. Шлях цих складок триває, починаючи від куточків рота, просуваючись до носа. Самі по собі носогубні складки не представляють ніякої небезпеки, появу їх пов’язано не з віковими періодами, а з надмірною мімікою обличчя. Але для багатьох людей ця особливість зовнішнього вигляду є дефектом. Більшість жінок стурбовані питанням: як прибрати носогубні складки?

Причини появи :

1.Носогубні складки з’являються у більшості людей з-за шкідливих звичок і невідповідного способу життя. Якщо в молодому віці пружність шкіри приховує поява цієї особливості, то з віком, по мірі старіння шкіри, носогубні складки мають яскраво виражений характер.
2. Неправильний догляд за шкірою особи також сприяє прояву носогубних складок.
3.Чимале значення має і спадковість, особливо спадковість шкіри до появи ранніх зморшок.
4.Ну, а найпоширенішою причиною появи носогубних складок є багата міміка обличчя володаря цієї особливості зовнішнього вигляду.

Методи корекції  :

Корекція зморшок(заповнення) філлером гіалуронової кислоти

Підняття середньої третини обличчя 

Масаж обличчя

Візуальне заповнення втрачених об*ємів шкіри розгладжує повністю носо-губну складку
Тривалість ефекту : 9 – 12 місяців

При нависанні жирових пакетів обличчя найефективніших метод боротьби з носо-губними складками – підняття овалу, за рахунок цього і гармонізація пропорцій обличчя
Тривалість ефекту: 9 – 15місяців

Масажні техніки сприяють покращенню тонусу шкіри і розгладженню дрібних зморшок.
Ефект: для досягнення помітного результату потрібно проводити такі процедури регулярно (щодня в домашніх умовах, в умовах салону краси(оскільки масаж більш ефективний + використовуються різні активні компоненти можна проводити 2-3 рази на тиждень).

Щоб дізнатись, яка з методик буде ефективна саме в Вашому конкретному випадку можете записатись на попередню безкоштовну консультацію. 
Dr.Olena Lysak