+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Молоко провокує акне ?

Молоко = акне ?

Що таке акне ?

Акне – це хвороба, пов’язана з появою на шкірі червоних вузликів, інакше її називають висипом вугрів. Запалені вузлики є болючими і завдають незручності підліткам, так як псують зовнішній вигляд шкіри. Статеве дозрівання і акне виявляються практично в один час. Така хвороба довго лікується, і навіть схильна до рецидивів. Вугрової висип найчастіше з’являється на обличчі, але буває і на шиї, плечах, руках, грудях і спині. 

Який звязок між молоком і появою акне ?

Акне зявляється через те, що чоловічі статеві гормони заставляють залози в підсиленому режимі виробляти шкірне сало(під дією тестостерона і 5 - альфаредуктази), а не через проблеми з шлунком,печінкою,кишечником.
Рівень андрогенів(чоловічих гормонів) в організмі залежить в тому числі і від того, що ви їсте і пєте. Природа придумала молоко для вигодовування потомства, тому не дивно, що в ньому крім різного роду білків,жирів,вуглеводів є присутніми речовини,які пришвидшують ріст і дозрівання телят.Навіть в молоці домашніх корів, яких пасли на свободі, є більше 60-ти можливих гормонів, здебільшого анаболіків(тих самих,що використовують культуристи для нарощення мязової маси. Молока БЕЗ гормонів не існує!
Будь - який молочний продукт містить певну кількість : тестостерону, прогестерону, інсуліну,інсуліноподібного фактору росту та ін. стимулюючих речовин.
Анаболіки і статеві гормони, що вживаються з молоком самі по собі здатні викликати акне.Але існує ще один механізм чому шкіра стає проблемною.Лактоза - (молочний цукор) стимулює синтез інсуліну, який ще більше підсилює дію стероїдів на шкіру.
 

! Важливо !

Так,стакан молока підвищує рівень цього гормону на 300%!!!!! 
Тому чиста шкіра - ще один вагомий аргумент в користь дієти і правильного харчування,орієнтованого на низький інсуліновий індекс продуктів.