+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Міфи про БОТОКС

 5 міфів про БОТОКС

Міф 1: ін’єкції Ботокс можна робити тільки після 40..
У косметології  Ботокс використовується з метою корекції зморшок різного ступеня(від перших виражених мімічних зморшок до глибоких) і застосовувати його можна з віку 18+,якщо є необхідність.
Краще рання профілактика,ніж боротьба з наслідками виражених вікових змін!
Міф 2 : Ботокс не покращує стан шкіри і не є профілактикою утворення зморшок.
Процеси старіння шкіри відбуваються не залежно від того чи проводила людина ін’єкції батоксу чи ні. Проте, застосування препаратів ботоксу призводить до зменшення виразності зморшок та запобігає виникненню нових.
Міф 3: ін’єкції Ботокс викликають головні болі.
Як і при застосуванні інших лікарських препаратів, у деяких пацієнтів при застосуванні Ботокс можуть спостерігатись певні побічні явища, зокрема головний біль. Однак у переважній  більшості випадків препарат Ботокс добре переноситься пацієнтами. Крім того, одним з показань до застосування Ботокс – є лікування мігрені. У США він з цією метою набув широкого застосування!

 

Міф 4: Ботокс викликає звикання, при повторному введенні потрібні більш високі дози :
Насправді препарат Ботокс не викликає жодного фізичного звикання.
У пацієнта не може розвинутись абстинент ний синдром, який є складовою частиною залежності.
Та дозування препарату не залежить від кількості проведених ін’єкцій .
Міф 5: після застосування Ботокс може виникнути атрофія мязів.
Ні,це не так! Оскільки препарат не попадає кровяне русло, а має лише місцеву дію. Ботокс діє локально,тобто лише в тому місці де був введений. Доза препарату для проведення ін’єкції не має ніякого впливу на організм в цілому. Ботулотоксин блокує нервову – м’язову передачу лише в місці введення. При цьому кровопостачання м’яза зберігається, жодної атрофії виникати не буде.
А для того, щоб уникнути можливих  негативних наслідків попередньо збирається анамнез і враховуються всі проти покази і індивідуальні особливості організму.