+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

Комплесний підхід для здорового волосся

Перш за все необхідно знати, що покращити стан волосся можна тільки при комплексному підході. Внутрішній прийом вітамінів та використання масок - здатні дати лише недовготривалий візуальний ефект. Та якщо 2-3 рази про них забути - волосся повернеться в той стан,в якому було до використання(якісні доглядові засоби здатні приладити чешуйки,що формують волосину,формуючи навколо нього щось на подобі футляру,що забезпечує візуальний ефект).

Чим краще забезпечені вітамінами   і іншими активними речовинами фолікули,тим красивіше волосся росте.

                                                     Ось декілька основних:

 

Вітамін А - ретинол та його похідні забезпечують еластичність та здоровий блиск волоссю, а також захищають волосяні фолікули від дії вільних радикалів(речовин,які руйнують клітини).
Вітамін В2  - рибофлавін - відновлює пошкоджену структуру волосини,підтримує рівень зволоження,не дає волосині пересихати.
Вітамін В3 - ніацин - робить яскравішу і більш насиченою пігментацію волосини,що захищає від передчасного старіння.
Вітамін В6 - піридоксин - покращує кровопостачання волосяних цибулин і попереджає появу перхоті.
Вітамін Е - токоферон - дуже сильний стимулятор росту волосся,який також відповідає за роботу сальних залоз,нормалізує саловиділення в шкірі голови і захищає волосяні цибулини від негативних факторів навколишнього середовища.

 

Перечислені вітаміни одні з найважливіших для краси і здоровя волосся,та є багато не менш важливих. І,головне, що варто памятати - ключем до здоровя волосся є комплексний підхід,при якому потрібно приділити увагу не лише локонам,а й здоров"ю всього організму в цілому.

 

Як  підвищити ефективність вітамінів для волосся?

Основна помилка чому вітаміни не допомагають являється в неправильному їх використанні.
Випиті вітамінні комплекси надходять в фолікули волосся разом з кров"ю. І,якщо в шкірі голови порушене кровопостачання - корисні речовини просто не досягають своєї цілі.
Ось найдієвіші методи ефективно і швидко покращити кровопостачання :

- при прийомі внутрішньо комплексу вітамінів - найдієвіше його поєднувати з мезотерапією шкіри голови(виражена ефективність в максимально короткий термін) для досягнення густого,міцного і блискучого волосся(проводить лікар - косметолог).
- масаж голови 3 рази на тиждень(по 10 - 15хв вранці і ввечері)
- дарсонвалізація - сприяє посиленню мозкового кровообігу