+38 (068) 214 56 43 м. Львів. вул Замарстинівська 4. Графік роботи:Пн.-Сб. з 10:00 до 19-00. Нд. - вихідний.

8 фактів про солярій

8 фактів про солярій: шкідливий вплив штучної засмаги

Звикнути до штучної засмаги дуже легко. Важче зберегти здоровя свого організму.
є ряд фактів,які заставляють задуматись чи варто ризикувати. Ви запитували мою думку про солярій і я відповідаю однозначно – я проти. Чому? Читайте в пості.

-Солярій пришвидшує старіння шкіри
Штучна засмага веде до ранньої появи ознак старіння,фотостаріння шкіри,ранньої появи зморшок та пігментних плям,сухості,зневоднення шкіри.
-Будь – яке обладнання для штучної засмаги однаково шкідливе
Дослідження не тільки підтверджують зв'язок між солярієм і розвитком меланоми, але і доводять, що немає суттєвої різниці по часу використання обладнання для штучної засмаги:
солярії будь – якого типу однаково шкідливі для здоров*я: як нові, так і старі моделі. Тому думати, що нова модель робить сеанс більш безпечним не варто.

 

- В молодих людей ризик розвитку раку вищий
Вчені дослідили, що серед жінок у віці до 30 років, які регулярно відвідували солярії, ризик розвитку меланоми був в 6 разів вищий,ніж серед тих,які не засмагали. Серед жінок в віці від 30 до 39 років,які регулярно відвідували солярії, цей показник був в чотири рази вищий,ніж серед тих,що не засмагали

-Чим більше солярію,тим вищий ризик розвитку раку шкіри
Вчені констатують,що ризик меланоми зростає зі збільшенням часу проведеного в солярії(сенсів,років,годин).

- Чим раніше підлітки починають користуватись методами штучної засмаги,тим вищий ризик розвитку раку шкіри в майбутньому
Відвідування соляріїв будь – якого типу  - це піддавання шкіри прямій дії дії ультрафіолетових променів,що підвищує ризик розвитку різних видів раку шкіри,в тому числі і найбільш небезпечного з них – меланоми. Також солярій може стати причиною розвитку раку очей та катаракти.

 

-Штучна засмага і вітамін Д
Важливо,щоб організм людини отримував в достатній кількості вітамін Д, але для цього не потрібно часто відвідувати солярії чи засмагати на відкритому сонці без SPF захисту та попередньої підготовки шкіри до періоду активного періоду інсоляції(перед морем).
Найбезпечніший спосіб  - це прогулянки на свіжому повітрі та обовязковий захист шкіри від шкідливої дії уф – променів при тривалому перебуванні на сонці.
Окрім цього вітамін Д є в продуктах – риба,молочні продукти,яєчні жовтки.

- «Базовий загар» також небезпечний
Існує думка, що декілька сеансів в солярії захистять шкіру при засмаганні на сонці. Знизиться ризик опіків,однак немає доказової бази,яка би підтвердила цю думку.В той же час,люди,які відвідують солярій частіше повідомляють про опік,ніж ті,хто засмагав на сонці.
-Солярії заборонені в багатьох країнах світу
В деяких штатах США,Австрії,Франції,Бельгії,Фінляндії,Німеччині,Італії,Норвегії,Португалії та Іспанії та Великобранії – діє закон на засборону відвідування солярію неповнолітнім.
А в Бразилії та Австралії – повна заборона на солярії.

По - моєму це досить вагомі факти,щоб переглянути своє ставлення до відвідування солярію. 
Здоров"я значно важливіше, ніж кілька тижнів  бронзового відтінку шкіри за допомогою ламп.
Бережіть себе:)